o nas

Do zgryzienia to sklep internetowy stworzony dla ludzi poszukujących pełnowartościowych i smacznych przekąsek. Jesteśmy zespołem, dla którego naturalne produkty i ich wysoka jakość są ważne i stanowią podstawę odpowiedniej diety. Dążymy do promowania żywności niesiarkowanej, niesłodzonej i bez dodatkowych barwników.

Współpracujemy ze starannie dobranymi dostawcami, by móc oferować najlepsze orzechy, suszone owoce i ziarna w przystępnych cenach. Upewniamy się, że jeśli to tylko technologicznie możliwe, zostały one poddawane naturalnym procesom suszenia i przechowywania, dzięki czemu nie tracą prawdziwego smaku i aromatu, a Ty możesz cieszyć się zdrowym, bezpiecznym produktem. W opisach znajdziesz informacje o wartościach odżywczych, witaminach i składnikach mineralnych, w które bogaty jest nasz asortyment, co czyni go świetnym urozmaiceniem twojej diety.

Ciągle staramy się rozwijać. Poszukujemy nowych produktów i powiększamy asortyment. Mamy nadzieję, że już wystarczająco zróżnicowany wybór pozwoli Ci dobrać idealne kompozycje do musli, ciast i sałatek, a także na przekąski między posiłkami.

polecane produkty

 • Borówki amerykańskie liofilizowane

  naturalny, niesłodzony

  od 15,50 
 • Czarne porzeczki liofilizowane

  naturalne, niesłodzone

  od 8,50 
 • Czerwone porzeczki liofilizowane

  naturalne, niesłodzone

  od 10,50 
 • Jagody leśne liofilizowane

  czarne, naturalne

  od 15,50 
 • Jeżyny liofilizowane

  naturalne, niesłodzone

  od 17,90 
 • Maliny liofilizowane

  naturalne, niesłodzone

  od 12,50